На Соборній площі Чернівців вже втретє стартував фестиваль технічних видів спорту. Цього року він має вже нову назву «Аркан 2017». Як зазначають організатори,  назва з’явилась не випадково, адже «Аркан» – це стародавній, гуцульський, чоловічий танець з глибоким обрядовим змістом, який є ознакою посвяти в доросле життя, єднання сили, мужності та відваги. Ці якості й чесноти притаманні і учасникам фестивалю техноспорту «Аркан».

Сергій Канюк, співорганізатор фестивалю техноспорту «Аркан 2017» зазначає:

«Ми відійшли від важкого і жорсткого спорту. Вирішили провести фестиваль у форматі сімейно-спортивного свята, щоб задоволення отримували не тільки самі учасники, а й люди, які просто прийшли подивитись захід. Якщо хтось хоче себе випробувати в ролі джипера – у будь-який момент можна дореєструватись, пройти якусь спецділянку, випробувати себе в орієнтуванні. Думаю всім буде цікаво…»

Фестиваль техноспорту «Аркан 2017» триватиме з 4 по 8 жовтня. У змаганнях братимуть участь пілоти авто класу 4х4, квадроцикли, мотоцикли класу ендуро та юні спортсмени, що керуватимуть міні- багі.

5 жовтня змагатимуться пілоти позашляховиків та квадроциклів. Це будуть змагання з GPC- орієнтування, які пройдуть у лісовому масиві с. Валя Кузьмін Глибоцького району. Перегони «Кантрі крос» на мотоциклах класу ендуро відбудуться також 5 жовтня. Змагання на спецділянках серед джиперів та квадроциклістів пройдуть 6 та 7  жовтня у лісі с. Тарашани Глибоцького району. Конкурс екстремального водіння мотоциклів класу ендуро проходитиме також у суботу, 7 жовтня. І фінальні дійства фестивалю «Аркан 2017» відбуватимуть у неділю, 8 жовтня:  з 10:00 по 13:00 на території МСЦ «Суперкрос»; о 14:00 на Соборній площі Чернівців вперше відбудеться «Техноподіум Аркан  2017»; о16:30 – вручення народ та закриття фестивалю «Аркан 2017».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here