«Дитяча різдвяна виставка» у Центрі культури «Вернісаж»

151

Напередодні Старого Нового року у Центрі культури щедрують під час відкриття «Дитячої Різдвяної виставки».

Представлено тут картини юних художників з усіх куточків Буковини. Всього на «Дитячій різдвяній виставці» – 60 полотен, виконаних у різних техніках – акрил, акварель, гуаш, батик, графіка…  Серед них – робота Олесі Муренюк з Мамаївців.

ОЛЕСЯ МУРИНЮК, ВИХОВАНКА КІЦМАНСЬКОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ: «На цій картині зображена зимова ніч, хлопчик повертається додому сам. Він погуляв, пограв у сніжки з друзями. Зараз надворі не дуже багато снігу, а хотілося  щоб  більше було».

ЛЮБОМИР КУДРИНСЬКИЙ, ВИКЛАДАЧ КІЦМАНСЬКОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ: «Є академічні завдання. А є більш творчі. Тим більше, що новорічна тематика. Наближалися свята і їм було приємно працювати. Зазвичай учні працюють в різних техніках. Кому, що більше подобається. Хтось любить акварель, хтось гуаш, на цій виставці представлені три роботи гушшю саме моїх учнів».

Чернівчанин Даніїл представив роботу, яка виборола 2-ге місце на обласній виставці-конкурсі «Буковинський Розмай».

ДАНІЇЛ АНАТЕЙЧУК, ВИХОВАНЕЦЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ: «Малював її гуашшю. Тут хотів зобразити дівчинку, до якої приходить Святий Миколай зі своїми помічниками (совою та двома пінгвінами) і дає їй подарунок».

В експозиції – кращі учнівські роботи на новорічну та різдвяну тематику, каже директор Центру культури.

ЛАРИСА КУВАЄВА, ДИРЕКТОР ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ «ВЕРНІСАЖ»: «Дітки гарно і радісно відкгукнулися. Для них – це свято. І для мене свято. Відчуваю себе дитиною і оточенні цих картин, а не викладачем, директором Центру культури. Тематика – різна, колядки, прикрашання ялинки, сяяння снігу, інію. Кожен хто як відчуває у своєму серці, так і передає».

ЕЛЬМІРА ШТОГРИН, ХУДОЖНИЦЯ: «Ось цю картину я малювала минулого року, але тоді в мене був неймовірний настрій і звичайно це було дуже приємно малювати, створювати. А щодо іншої картини, то я прочитала книгу і вирішила її екранізувіати. – Що за книга? – “Часодії” Наталії Щерби».

Експонуватимуться ці роботи у Центрі культури «Вернісаж» до початку лютого.

 

 

 

 

 

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here