Друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з панкратіону вибороли чернівецькі спортсмени

189

Змагання відбулися у Сумах, медалі виборювали у чотирьох розділах. Команду з Чернівецької області представляло 36 бійців. Були не лише чоловіки, а й жінки. Що ж завадило стати першими на цьому чемпіонаті – дізнавалися наші журналісти.

13 областей, понад 400 учасників. Чемпіонат України в Сумах з панкратіону зібрав найсильніших бійців серед дорослих.

ВІКТОР САФРОНЮК, ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ПАНКРАТІОНУ: «Зайняв у трьох розділах 1 місце. В останньому фулі я програв супернику в першому бою. Зіграло те, що перші два дні я багато виступав і тому програв у цьому 4-ому розділі. Перед боєм є певні хвилювання, але це тимчасово, тому що ми виходимо туди поборотися без злості. Злість присутня також, але вона є спортивною».

У підсумку, чернівецька збірна на Чемпіонаті отримала одразу три кубки. У трьох розділах наші спортсмени стали срібними призерами в загальнокомандних заліках.

ІГОР НАКОНЕЧНИЙ, ГОЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПАНКРАТІОНУ: «В Сумах виграти у сумських, а вони на першому місці в Україні, ми, їхавши туди, знали, що це буде неможливим хоч би як не старалися. Вони поставили 70 чоловік, у них там і заслужені майстри, і майстри спорту міжнародного класу. Тому ми фактично зробили те, що ставили собі за ціль – а ми ставили за ціль бути другими. Ну, ми ставили за ціль бути першими, але говоримо реальні речі. Ми зробили все для цього».

І це при тому, розповідає Ігор Наконечний, що цього разу на змагання не поїхали топові спортсмени, оскільки не встигли відновити свої сили після Чемпіонату світу. Область представляли менш досвідчені, молодші бійці. Через два тижні чернівецьких панкратіоністів чекають нові випробування. У Будапешті – черговий Чемпіонат світу.

панкратіон

Друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з панкратіону вибороли чернівецькі спортсмениБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 16 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here