Дмитро Павел спростував свою скандальну заяву

466
Дмитро Павел
Дмитро Павел

Черговий фейк, аби розхитати ситуацію в Україні? У російських ЗМІ з’явилися заяви деяких депутатів щодо імпічменту Президента України.

Відео прес-конференції, яке з’явилося на ютюб-каналі «Чернівецькі новини» 2 серпня нинішнього року о 22.00, підписане як брифінг громадських активістів, учасників АТО та депутата Чернівецької обласної ради Дмитра Павела щодо незгоди із політикою Петра Порошенка та необхідності ухвалення закону про імпічмент Президента України. Канал немає жодного підписника й іншого відео на ньому теж немає. Дмиро Павел  у інтерв’ю нам пояснює, що на прес-конференцію його запросили і людей, які брали участь у заході, він не знає.

ДМИТРО ПАВЕЛ, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Я не був організатором цієї прес-конференції. Мене запросили, повідомивши, що участь у ній братимуть представники громадських організацій, учасники АТО. Я бачив на заході людей, але особисто з ними не знайомий. Висловлювали різні думки про ситуацію в Україні, часто вони були відмінні від моїх. У яких організаціях ці люди працюють, мене не цікавило».

Вночі третього серпня через дві години після оприлюднення відео прес-конференції на російському сайті «Известия» опублікована стаття про звернення депутата Дмитра Павела. У матеріалі він фігурує серед представників десятьох областей нашої держави, які підтримали імпічмент. Названі навіть прізвища депутатів обласних рад, які це ініціювали, всі вони окрім Павела, члени ВО «Батьківщина». Однак на сайтах цих обласних рад жодних проектів рішень про звернення щодо імпічменту Президентові не опубліковано. Новину швидко підхопили різні ЗМІ Російської Федерації та самопроголошених ДНР та ЛНР.  Дмитро Павел зазначає, його висловлювання «вирвані з контексту» і перекручені.

ДМИТРО ПАВЕЛ, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: «Мої висловлювання вирвано з контексту проросійськими ЗМІ з метою дестабілізації українського соціуму. Моє бачення щодо імпічменту не спрямовано проти діючого Гаранта, а виключно є законодавчою ініціативою моєї політсили задля досягнення майбутнього балансу між парламентарями і Президентом. Я є прихильником розвитку України як сильної незалежної країни, без моделюючої ролі інших краї, зокрема і Російської Федерації. Як представник «Опоблоку» переконаний в необхідності законодавчого врегулювання взаємин владної коаліції і опозиції».

Дмитро Павел спростував свою скандальну заяву

Опубліковано ТРК "Буковина" 9 серпня 2017 р.

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here