Діти учасників АТО з Буковини поїхали відпочивати у літній табір на Херсонщину

96

 30 дітей, чиї батьки воювали в зоні АТО, поїхали відпочивати у літній табір на Херсонщину. Маленькі буковинці проведуть на морі 10 днів. 

 

 

Василь Якубчак воював добровольцем на Сході півроку. На його дочку, разом з іншими дітьми воїнів АТО, чекає відпочинок у літньому таборі «Орлятко» на Херсонщині.

 

ВАСИЛЬ ЯКУБЧАК, УЧАСНИК АТО: «Подзвонили і сказали, що дітей учасників бойових дій беруть у табір. Я кажу: «Та я ж доброволець. Ніколи не згадували, а тепер згадали і я довольний, що згадали про добровольців». Мені кажуть, що ви записані, ви воювали, ваша дитина може відпочивати, як і всі інші».

Діти, які їдуть відпочивати – це школярі різного віку. У таборі, розповідають, хочуть знайти нових друзів і поплавати в морі.

ДАНИЛО КОЛЬБЕРТ, СИН УЧАСНИКА АТО: “Я відпочивав у таборі спортивному, але в такому перший раз. Я думаю, що знайду багато друзів, і мене не будуть кусати комарі, бо мені мама купила браслет від комарів».

ОКСАНА КОЛЬБЕРТ, МАМА ДАНИЛА: “Я очікую, що дитина оздоровиться, їй буде цікаво, познайомиться з новими дітками і гарно проведе час”.

АДЕЛІНА ПАЛАМАРЮК, ДОЧКА УЧАСНИКА АТО: «Я очікую, що я там буду багато купатися, я буду відпочивати сама».

Такий відпочинок для дітей з родин учасників АТО організовують вперше, розповів заступник голови ОДА Ігор Богатирець

ІГОР БОГАТИРЕЦЬ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОДА: “Ми направили такі листи по обміну дітей, відгукнулася Херсонська адміністрація і це, що сьогодні відбувається, якраз в рамках цієї акції і буде. Ми хочемо розвивати і підписувати угоди з Миколаївською, Одеською областями. Побачимо, як там дальше буде. Я думаю, що дітям сподобається».

Діти приїдуть додому 8 липня, після цього на Буковині відпочиватимуть діти з Херсонської області.

АВТОР: ІЛОНА ЗАХАРУК

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here