Діти – це дзеркало держави і її майбутнє

188

Діти – це дзеркало держави і її майбутнє. 20 листопада у всьому світі відзначається День дитини. Саме цього дня у 1989 році була прийнята Конвенція «Про права дитини». У Чернівецькій центральній дитячій бібліотеці провели для молодших школярів правову годину «Острів дитинства на планеті земля».
Діти не завжди запам’ятовують інформацію на уроках. А от за допомогою казкових героїв – це зробити легше. Щоб ще раз нагадати малечі її права та обов’язки, на поміч поспішають казкові герої. Учні Чернівецької загальноосвітньої школи №6 зіграли виставу «Знай свої права, або пригоди Буратіно на новий лад».

Надія ВЛАСЕНКО – завідувач Центральної дитячої бібліотеки:

«Для того, щоб виховати майбутнього громадянина правової держави, ось для цього потрібні такі заходи. Тому що вони дають можливість кожній дитині проявити свою індивідуальність, вони вчать толерантності, також виховують вміння висловлювати свою власну думку і поважати думку інших дітей.»

У виставі Мальвіна намагається навчити Буратіно бути законослухняним та дотримуватися правил поведінки.

Анастасія РОЗІБОРЗЬКА:

«Ми будемо розказувати Буратіно, старатися його вчити в кінці він же навчиться і ми всі будемо радуватись.»

Молодші школярі, які беруть участь у постановці, кажуть про свої права, знають і намагаються розповісти про них одноліткам.

Альвіна Абрамчук

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here