Гості встигли побувати на гірськолижному курорті в Мигово та побачити маланку у Вашківцях. Усі витрати взяли на себе чернівецькі волонтери та представники департаменту освіти облдержадміністрації.

Школярка Ірина вже вдруге гостює на Буковині. Раніше, тут була ще в лютому минулого року. Каже, враження від мирної області потроху витісняють спогади про обстріли та постійний страх. 

ОЛЕНА БУГЕРА, ШКОЛЯРКА: «Ми б і не приїхали, якщо дома було би спокійно. Влітку було спокійніше, а потім почали стріляти. Зараз на околицях Кримського чути постріли».

П’ять днів перебували гості зі Сходу в Чернівецькій області. Вони проживали у сім’ях в селі Банилів Вижницького району. Анастасія каже, Буковина сподобалась і їй, і її молодші сестрі.

АНАСТАСІЯ АНДРЮЩЕНКО, ШКОЛЯРКА: «Ходили в дельфінарій, бачили гори та багато снігу. Каталися на сноутюбах».

Директор Кримської школи Ірина Бугера розповідає, дітям корисно дізнатися про Буковину та людей, що тут проживають. Крім того, просто розвіятись.

ІРИНА БУГЕРА, ДИРЕКТОР КРИМСЬКОЇ ШКОЛИ: «Я гадаю, дітям Мигово сподобався. Крім того, дітки колядували і вчили багато цікавого про маланку».

А тепер діти з Кримського повернуться додому. Волонтери кажуть, постараються організувати таку поїздку знову.

ВОЛОДИМИР ДОРОШ, ВОЛОНТЕР: «Тому здружилися і постійно підтримуємо зв’язок. Наш водій Василь Назарко більше сотні разів їздив на передову, тому через нього будемо домовлятися про організацію поїздки».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here