Всеукраїнська акція: десятки чернівчан на роботу доїжджали на роверах

126
ФОТО: ТРК "Буковина"

Всеукраїнська акція «Велосипедом на роботу» пройшла і у нашому місті. Учасників пригощали кавою та солодощами і дарували світловідбивачі для безпеки на вулиці у нічний час.

Участь у акції взяли як велосипедисти, які на роботу на ровері доїжджають щодня, так і містяни, що на двоколісному проїхалися з цікавості.

Останні 3 роки Віктор на роботу із Кіцманя у Чернівці доїжджає на ровері. У один бік це майже 30 кілометрів. Чоловік каже, обрав такий вид транспорту, бо..

ВІКТОР, ВЕЛОСИПЕДИСТ: «По-перше у маршрутці купа народу. Тяжко їхати. По-друге, по часу воно майже однаково. У Чернівцях дуже важко, бо доводиться виїжджати на тротуари. А там пішоходи і це їхня дорога. Були би велодоріжки, було би набагато зручніше».

Марина сьогодні вирішила долучитися до акції і на роботу приїхати на двоколісному. Утім, каже, пересуватися на велосипеді по місту нелегко.

МАРИНА, ВЕЛОСИПЕДИСТКА: «Дуже важко їхати по пішоходному. Людей лякає трохи, коли їду. Якась бабка раз накричала, чого тут їду. Стараюся уже там, де машини їхати. Але теж дуже обережно».

Біля кількох роверів припаркований трайк. Триколісний велосипед пан Володимир виготовив власноруч.

ВОЛОДИМИР РУДЕНКО, ВЕЛОСИПЕДИСТ: «Бензину не потребує, задоволення приносить і враження».

Організатори розповідають, основна мета акції – популяризувати велосипедний вид транспорту та привернути увагу до створення велодоріжок у місті.

Автор: Алла Подлєсна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here