Депутати проголосували за будівництво у Чернівцях Палацу спорту та залу єдиноборств

82

Депутати Чернівецької міської ради розпочали чергову сесію з розгляду електронних петицій. Деякі з них стосувались будівництва спортивних установ у нашому місті.

За створення у Чернівцях сучасного Палацу спорту нині на сесії проголосувало 32 депутати. Своїм рішенням вони підтримали петицію та доручили департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради визначитись із місцем, де його будуватимуть. Опісля перейшли до розгляду ще однієї петиції, зареєстрованої у лютому. Чернівчанин Ілля Іванчен ініціював будівництво залу єдиноборств на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія».

ІЛЛЯ ІВАНЧЕН, АВТОР ПЕТИЦІЇ: «Наша пропозиція побудувати невеликий, можливо з металевої конструкції, або з панелей. Такий спортивний зал єдиноборств. Розмірами 15 на 30 метрів. З невисокими потолками 3-4 метри. Така конструкція вона не буде дуже дорога».

Приєднати зал єдиноборств не до ФОК «Олімпія», а до майбутнього Палацу спорту, таку ідею підтримав депутат Юрій Бурега.

ЮРІЙ БУРЕГА, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Ми не маємо розмножувати, плодити купу подібних, однакових по своїх функціональних обов’язках і застосуванні установи, будинки. А потім не зможемо їх утримувати».

Все ж депутати підтримали пропозицію Ігоря Наконечного – доручити відповідному департаменту визначити, чи можливо зробити прибудову до фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія». Народні обранці підтримали петицію, і проголосували за створення зали єдиноборства, втім де він знаходитиметься вирішуватимуть потім.

Автор: Марина Буличева

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here