Депутати не погодилися змінити склад виконавчого комітету Чернівецької міської ради

98
ТРК Буковина

Це питання розглядали першим на продовженій сесії. Мали включити п’ять нових членів до складу виконкому, серед яких волонтери та науковці. Однак вони міським обранцям не підійшли.

Виконавчий комітет міської ради недоукомплектований, тому міські обранці розглядали можливість внести ще п’ять кандидатур: волонтерку Катерину Пономарьову, науковця Олега Ангельського, політолога Сергія Бостана, заступника міського голови Олександра Паскаря та директора міської телерадіокомпанії Геннадія Сергєєва. Під час обговорення кандидатів між депутатами почалися суперечки.

ВАСИЛЬ МАКСИМЮК, ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Шановний Василь Сафроновичу, мені приємно, що ви кажете «мої» є, «ваших» немає. Тому в такому випадку я готовий рахуватися за усіх своїх. Сьогодні йде такий демарш по зриву складу виконкому».

ВАСИЛЬ ПРОДАН, СЕКРЕТАР ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Закликаю до миру, порозуміння та злагоди. І не треба сваритися у сесійній залі».

Була пропозиція від міських обранців обирати членів виконкому на конкурсних засадах. Однак це розкритикував мер, на його думку це не відповідає закону України «Про місцеве самоврядування». Зрештою, депутати не погодилися змінювати склад виконкому. 

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Виконавчий комітет – це є орган місцевого самоврядування, який приймає декілька разів на місяць, надзвичайно важливих рішень для Чернівців. Зокрема, питання тарифів у громадському транспорті. Якщо рішення не приймається я вношу наступні п’ять кандидатів до складу виконкому, тому що це мій обов’язок».

Нагадаємо, напередодні мерія відмовилась підтримувати проект рішення щодо зменшення кількості членів виконавчого комітету до 12 осіб. Крім того, під час продовженої сесії депутати обговорювали ремонт вулиці Воробкевича та затвердили можливу схему руху автобусів на цій вулиці.

АВТОР: Мирослав Солонар

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here