Депутати Чернівецької міської ради знову визначалися що важливіше: вода чи тролейбуси?

108

Позачергова 30-та сесія Чернівецької міської ради в черговий раз була скликана, аби депутати проголосували за виділення коштів для погашення заборгованості «Чернівціводоканалу» за електропостачання. Бо вже сьогодні через це чернівчани можуть залишитися без води. Однак це рішення народні обранці не поспішали приймати. Адже першій надали слово Народному депутатові України Надії Савченко.  За її словами, приїхала захищати ошуканих будівельною компанією людей.  Мова йде про багатостраждальний об’єкт «Гіпербуду» і пригрозила меру Чернівців  кримінальною відповідальністю.

НАДІЯ САВЧЕНКО НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: « Хочу застерегти, що за рішенням суду вас чекатиме кримінальна відповідальність. Я буду розглядати це питання на засідання антимонопольного комітету у Верховній Раді і залучатиму Генпрокурора до розгляду даного питання, яке актуальне вже з 2013 року і  постійно триває судова тяжба і рішення міської ради відмінюються. Тому така міська рада підпадає під розпуск».

До сесійної зали також прийшли обидві сторони конфлікту. Інвестори нарікають, що їм перешкоджають працювати,  а представники забудовника звинувачують депутатів у прийнятті незаконних рішень.

ПРЕДСТАВНИК ЗАБУДОВНИКА: «Якщо є рішення суду і торговий центр так і на 100% не запрацював, то мабуть більшість підприємців не хочуть працювати, бо чекають законних документів. Чому ви депутати не можете приймати законні рішень, а слухаєте групу цих аферистів?

ІНВЕСТОР: «Наші інвестори і так постраждали, понесли  збитки, взяли доларові кредити, сплачували відсотки. Нас переслідують, а ви  стаєте на сторону забудовника-афериста, який пів України обманув».

Савченко пообіцяла розглянути звернення обох сторін. Потім депутати нагадали мерові, що виконавчий комітет досі не прийняв рішення, кому віддати приміщення за адресою Степана Бандери, 1, адже там планувалося створення соціального  майданчика.

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Такі приміщення, як це, коли їх вікна виходять на центральні вулиці міста мають належати громаді, а не комерційним структурам».

Більше трьох годин депутати обговорювали різні питання, зокрема ремонту чернівецьких доріг, виділення коштів на закупівлю вакцини від правцю, а тим часом мер вкотре нагадував проголосувати за виділення коштів для погашення заборгованості «Чернівціводоканалу» за електропостачання. Адже вже сьогодні жителі міста можуть залишитися без води. Згадали й ще одну нагальну проблему – закупівлю вживаних тролейбусів.

БОГДАН КОВАЛЮК ДЕПУТАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (САМОПОМІЧ): «Зобов’язати директора ЖКГ винести на розгляд тендерного комітету лоти, які рекомендовані в рамках робочої групи».

ЯРОСЛАВ КУШНІРИК НАЧАЛЬНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Деякі депутати хочуть шляхом тиску змусити мене купити старі тролейбуси 1990 року випуску за 1100, 000 гривень».

Після взаємних обміном звинувачень народні обранці пішли на перерву. Через годину повернулися до сесійної зали, але конструктивного діалогу не вийшло.

Лілія Вакарюк


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here