Чим комунальники латали ями на вулиці Капеланській?

107
фото ТРК "Буковина"

У Чернівцях на вулиці Капеланській комунальники латали ями в асфальті багнюкою. Про це написала у соціальній мережі Фейсбук місцева жителька. У дописі йдеться – робітники закидували в ями звичайну землю та каміння. Через дощову погоду на дорозі утворилося болото. Ця публікація за кілька годин набрала чималого розголосу у мережі.

Саме ці фото опублікувала в соціальній мережі чернівчанка Христина Іванова.

Фото Крістіна Іванова

Олена Володимирівна мешкає на цій вулиці та бачила, як тут працювали комунальники.

ОЛЕНА, ЧЕРНІВЧАНКА: “Ось з цього участку, а ж туди ями засипані, поклали сюди гравій. Був грейдер, загорнули гравій”.

Іван Михайловим працівник МіськШепу. Того дня він з колегами засипав ями на цій вулиці. Опубліковані фото в інтернеті бачив – каже чоловік. Запевняє, у їхній вантажівці знаходився гравійним і засипали.

ІВАН МАЙОР, ПРАЦІВНИК МІСЬКШЕПУ: Взяли три машини гравію і засипали цю дорогу. Ніякої глини тут не було. Якщо б, була глина, її б було видно на місці”.

Андрій Доротюк тутешній мешканець. Розповідає – вулицю понад 30 років жодного разу капітально не ремонтували. Яма на ямі: асфальтного покриття не залишилося – каже чоловік.

АНДРІЙ ДОРОТЮК, ЧЕРНІВЧАНИН:По цій вулиці часто рухається вантажний транспорт, великі фури. Коли гупає авто в яму, аж будинок ходуном ходить, починається трясіння будинків. Будинки тут старі – їм більше 100 років. Вони цього не витримують – йдуть тріщини по фасадам та стінам”.

На роботу їздить цією вулицею Олександр. За його словами, оминати ями на цій дорозі нелегко.

ОЛЕКСАНДР, ВОДІЙ: “Ситуація катастрофічна на цій вулиці. Тут нереально проїхати вдень. Зараз ще більш-менш. А коли був сніг, то тут були катакомби”. 

 Водій Анатолій показує свою машину, та розповідає – нещодавно мало не втратив колеса, проїжджаючи тут.

АНАТОЛІЙ, ВОДІЙ:Дроти вже з машини стирчать. Пару раз попав і вже дроти з машини стерчать, через тиждень треба колеса міняти”.

У Чернівецькій міській раді нам повідомили, ремонт вулиці Капеланської заплановано на 2020 рік.

Автор – Дмитро Заня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here