Чи реконструюють систему водовідведення залізничного вокзалу?

37

Коли раптова злива «накрила» залізничний вокзал  у деяких місцях води автівкам було по дверцята, а люди опинилися у водяній пастці. У приміщенні вокзалу було не пройти, не працювали туалети. Опісля, наступного дня у департаменті житлово-комунального господарства визнали, зливна мережа вокзалу знаходиться у критичному стані. А тому її треба негайно реконструювати.

ЯРОСЛАВ КУШНІРИК, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: « Є потік, там уже проектанти покажуть, у яку сторону найкраще відводити, тому що ми розуміємо, під час зливових дощів піднімається вода, наприклад у тому самому потоку, і щоб не було зворотнього підтоплення, тому ці всі речі мають бути враховані проектантами

Пані Ірина продає поблизу залізниці не один рік. Каже, затоплення тут явище регулярне. Навіть при найменшому дощі поблизу утворюються велетенські калюжі.  

ІРИНА, ЧЕРНІВЧАНКА: « Каждый год, когда ливень идет –  много воды,, по колено».

Нинішню систему водовідведення люди оцінюють негативно, із водою вона не справляється. Кажуть, проблему треба вирішити раз і назавжди. Водночас так кажуть і комунальники. Якщо не замінити   зливну систему, залізничний вокзал і далі буде у воді. 

МИРОСЛАВ СОЛОНАР, ЖУРНАЛІСТ: «За потенційним проектом вода із систем водовідведення залізничного вокзалу має текти сюди, у цей струмок. За інформацією місцевих працівників це хороша спроба, адже навіть під час дуже сильних опадів рівень води тут не піднімається вище як на метр. Головне, підвести сюди труби, якомога швидше.

У дирекції залізничного вокзалу зазначають, уже приступають до роботи. Обіцяну нову систему водовідведення облаштують протягом найближчим двох місяців.  

ІГОР ЛЕЛУЩАК, КЕРІВНИК ВОКЗАЛУ СТАНЦІЇ «ЧЕРНІВЦІ»: «Або в колектори, або в сторону Прута. І треба навести лад з усіма мережами і треба усе це продумати».

Однак поки активних робіт тут немає.  


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here