Чи продовжать тролейбусний маршрут №1 у Чернівцях? (ВІДЕО)

170
тролейбус чернівці

Маршрут тролейбусу №1 продовжать до «Кварцу». Таке рішення депутати Чернівецької міської ради прийняли на позачерговій сесії, відповідно до затверджених змін до Програми розвитку електротранспорту у Чернівцях.

Пасажири кажуть: «Я від наших депутатів, в шоці. А що їм? Вони мільйонери. Вони роблять так, як їм потрібно, але не нам.

ЄВГЕНІЯ ГАЙФЕР, ЖУРНАЛІСТ: «Тролейбус №1, курсує від ЧНУ до вулиці Ковальчука, кінцевої. Та до кінця 2017 року, депутати Чернівецької міської ради такий маршрут планують дещо поміняти». 

Пані Галина каже, їздить з зупинки на вулиці Ковальчука тролейбусом номер один скільки себе пам’ятає. Адже проживає поруч. Маршрутками не користується, бо дорого. Про таке рішення депутатів почула сьогодні. Каже, обурена, адже це не аргументовано, та не справедливо.

ГАЛИНА, ЧЕРНІВЧАНКА: «А туди не забагато і 6, і 3.  А як цим людям добиратися? Вони ж також хочуть їхати. Я вважаю, що це вони не правильно роблять.. Кожна людина у своєму куточку повинна мати, як тролейбус, так і бусік».

Негативними такі зміни вважають не лише пенсіонери, а й молодь. Пан Микола говорить, якщо для молодих людей це не буде проблемою, то для пенсіонерів, буде важче.

МИКОЛА, ЧЕРНІВЧАНИН: «Я думаю, що це негативно. На мене не сильно вплине, бо я легко зможу пройти до наступної зупинки. А пенсіонерам буде важко».

А ось кондуктори, вважають таке рішення позитивним, дійшло навіть до суперечки в тролейбусі. Загалом на маршруті номер один нині курсує шість тролейбусів. Водій каже, їх і так занадто мало, більше того, часто ламаються, а збільшення довжини маршруту, ще більше погіршить ситуацію, навіть, якщо дадуть додаткові тролейбуси.

ВАСИЛЬ, ВОДІЙ ТРОЛЕЙБУСА № 1: «Це нереально. Уявіть собі людина спішить на роботу, ось зупинка насичена. І хто буде чекати стільки тролейбуса, поки тролейбус поїде туди на «Южку», а звідти назад. По-перше, у нас і так не вистачає тролейбусів, а якщо збільшувати маршрут, то людина не дочекається тролейбуса».

Під час 30-ї позачергової сесії Чернівецької міської ради, депутати підтримали зміни до програми розвитку електротранспорту в Чернівцях. У ній передбачається продовження тролейбусного маршруту номер один до заводу «Кварц». Таким чином, тролейбус з проспекту Незалежності продовжить свій рух вулицею Головною до Південно-Кільцевої. Начальник тролейбусного управління Іван Іванічек каже, такі рішення поки що не підтверджені. Окрім того для продовження маршруту потрібне краще технічне забезпечення.

ІВАН ІВАНІЧЕК, НАЧАЛЬНИК КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ»: «Спочатку проектна документація, чи технічно можливо це зробити. Ми зазвичай випускаємо, 10, але зараз – 8. Ідея може непогана, але це пробки будуть на автовокзалі, на Комарова. А що технічний стан! Списати їх усіх потрібно».

Експерти ж кажуть, подібні рішення мають бути аргументованими.  Адже в Чернівцях є чимало вулиць, де продовжувати чи додавати нові маршрути доцільніше.

ТЕТЯНА ЛЕБУХОРСЬКА, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ «БУКОВИНСЬКОЇ АГЕНЦІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ»: «Будь-яке рішення повинно мати якусь основу і підґрунтя, для того, щоб воно було прийняте. Тобто, якщо прийнято рішення про продовження транспортного маршруту №1, то цікаво на що розраховують і на які транспортні потоки розраховують. Тому що по факту, як закінчується перший маршрут, все решта це абсолютне дублювання тролейбусу 3 та 3-а. Наприклад, на Сторожинецькій і мікрорайон розбудовується, і декілька корпусів університету переїхали, а транспортного сполучення немає жодного».

Змін у тролейбусних маршрутах у Чернівцях поки не буде.Більше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 19 червня 2017 р.


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here