Чернівецький театр готує для глядачів прем’єру

77

16 червня у Чернівецькому муздрамтеатрі імені Ольги Кобилянської відбудеться прем’єра вистави «Зірка без імені», про це сьогодні журналістам розповіли режисери й актори театру. П’єсу, написану румунським драматургом Михаїлом Себастіа́ном у 1942 році, режисери Чернівецького театру поставили на сучасний лад.

За лаштунками залишилися 2 місяці роботи, попереду – менше тижня до прем’єри.

ЛЮДМИЛА СКРИПКА, РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВЩИК,
НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ:
«Михаїл Себастіан, людина, яка проживаючи у досить складних умовах, написала світлу, чисту історію кохання і людини, яка стоїть перед вибором. Мабуть скільки буде існувати людство, скільки буде існувати ця проблема. І, звичайно, кохання. Вистава музична, в плані того, що тут багато музики. Запросили з Болгарії дуже цікавого хореографа»

ЯНІЦА АТАНАСОВА ШОПОВА, БАЛЕТМЕЙСТЕР ВИСТАВИ: «Декор теж бере участь у дійстві. Тканина – твій партнер, ми зробили дует із тканиною. Вибрали тканини із образів грецьких богинь. Намагалися в постановці передати яка богиня в якому кольорі відчуває себе добре, як вона рухається, як вона стоїть, як вона працює із тканиною приблизно»

Головну роль у виставі виконує актор Чернівецького театру імені Ольги Кобилянської Назар Кавулич.

НАЗАР КАВУЛИЧ, АКТОР:  «Якщо брати мої інші, попередні ролі, ця – одна з найцікавіших, найнестандартніших. Герой відкриває зірку. Місяцями відкладає гроші аби придбати книгу, яка дає можливість засвідчити, перконатися, що ця зірка дійсно існує. Є в нас ще й іншого плану персонажі: ми їх називаємо «чортики», такі собі «посланці долі», які корегують події»

Охочі зможуть побачити виставу «Зірка без імені» 16 червня.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here