Чернівецька філія Суспільного розпочала роботу над спецпроектом «100 казок за 100 днів»

259
трк буковина

Команда Чернівецького регіонального мовника працює над створенням радіо-версії народних казок, які свого часу зібрав та упорядкував місцевий письменник Михайло Івасюк.

Протягом 100 днів працівники Чернівецької філії Суспільного будуть відтворювати буковинські народні казки, які згодом можна буде почути на різних платформах мовника.

«100 казок за 100 днів» — це тільки початок нашої роботи для найменшої аудиторії Суспільного мовника Буковини.  На черзі співпраця з сучасними буковинськими казкарями. Радіоверсію казок можна буде завантажити на смартфон та вмикати дітям як колискову», — підкреслив генеральний продюсер Чернівецької філії Суспільного Максим Волошин.

«Команда Українського радіо – автори проекту «UA: Казки» – надихнули нас ініціювати аналогічний проект –  «Буковина: Казки». Тому впродовж серпня-вересня цьогоріч триває активна робота над втіленням нашої ідеї. Одна є відмінність між проектами: казки начитують не знані українські арт-особистості, а журналісти радіо і телебачення Суспільного мовника Буковини. Що саме в кінцевому результаті почують наші слухачі та слухачки – це 100 унікальних народних казок, які записав і упорядкував до друку в Закарпатському видавництві «Ужгород» батько легендарного буковинського композитора Володимира Івасюка – Михайло Григорович (1973 року). І це будуть не просто начитані казки, а емоції кожного учасника проекту, які музично оформлюватиме Тетяна Нікітова. Зокрема, для кожної казки є своя автентична буковинська мелодія, котрих неодна сотня у Злотому фонді Радіо «Буковина»», – додає  кураторка Проекту, редакторка Українського радіо – Буковина Ольга Калиновська (Воротняк).

«Насправді, це унікальний та дуже важливий проект, особливо, для Буковини. У цих казках зібрана уся буденність та колорит нашого краю. Надзвичайно цікаво було спробувати себе і у такому амплуа (хоча, до цього вже мала досвід у створенні аудіокниги для людей із вадами зору). Сподіваюсь, що проект «Буковина: Казки» вподобають не лише буковинці!», – каже учасник Проекту, редакторка Українського радіо – Буковина Христина Петренко.

Пілотну версію казки «Іван Торбина» можете прослухати нижче або за цим посиланням.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here