Чемпіонат світу з мотокросу на Буковині. Як усе було

160
ТРК Буковина

Позмагатися з’їхалися тридцять команд з 17 країн світу, в тому числі й України.

У перший день змагань спортсмени тренуються та випробовують трасу «Суперкрос». А ще відбувається кваліфікація, яка вирішує з якої позиції стартуватимуть учасники. Євген Федотів приїхав до Чернівців, аби позмагатися на квадроциклах. Мотоспортом займається десять років. Для нього це перший досвід подібних змагань.

ЄВГЕН ФЕДОТІВ, УЧАСНИК ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПУ (М. КРЕМЕНЧУК): «Я вважаю, що це найцікавіша траса в Україні. Тут такі підйоми та трампліни. Підготовка траси дуже на високому рівні, таких трамплінів для квадроциклів  я ніколи не бачив, можна пригати з любого боку і попадає в прийомник. Траса цікава, але дуже важка». 

ВАСИЛЬ КАГЛЯНЧУК, ПРЕЗИДЕНТ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ «ТЕХНОСПОРТ»: «Ми дізналися, що можливо ми будемо проводити Чемпіонат Світу у 2018 році. З листопада місяця ми почали готувати трасу. Але це не означає, що чемпіонат України та Європи, ми його відкинемо. Тож ми тут ці змагання провели. Ми укорочували та ускладнювали трасу, аби спортсменам було веселіше на цій трасі. У цьому році ми привели її у стан, дві комісії прийняли її відмінно».

Наступного дня розпочалися мотоперегони на мотоциклах з колясками. Повболівати за екстремалів приїхали тисячі фанів. Шістнадцятирічному Богдану, вихованцю інтернату, сам чемпіон світу голландець Деніель Вільямссон подарував свою щасливу футболку. Спортсмени з Харкова вперше виступають на турнірі такого рівня. 

ОЛЕКСАНДР ПІСКУНОВ, УЧАСНИК ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З МОТОКРОСУ (УКРАЇНА): «Ми тільки дебютували, не знаю які приїхали, але траса дуже швидкісна та важка».

Міжнародна федерація мотоспорту до складу якої входить 108 країн щорічно проводить подібні чемпіонати та кубки світу.

САБІН ОЛАРІУ, ПРЕЗИДЕНТ ЖУРІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З МОТОКРОСУ: «Я хочу сказати, що організатори, дуже гарно підготували трек, Всі організатори на місці, і це нас порадувало».

За результатами фінального заїзду на мотоциклах з колясками перемогу виборов екіпаж із Голландії. А на квадроциклах у першому заїзді найшвидшими були спортсмени з Естонії.

АВТОРИ: ДМИТРО ЗАНЯ ТА МИРОСЛАВ СОЛОНАР

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here