Чеки є, лічильник справний, а борг за газ – 1500 гривень

341

Марія Миколаївна – пенсіонерка. Проживає сама у приватному будинку на вулиці Молодіївській у Чернівцях.  Каже мала субсидію, тож за газ частину коштів платила сама, частину – покривала держава. Та попри це отримала платіжки від газопостачальної компанії, де вказано, що має борг.

МАРІЯ СОРОЧАН, ЧЕРНІВЧАНКА: «За липень місяць у мене нагоріло 14 кубів. Приходить мені, що нараховано боргу 1587 гривень. Звідки, я поняття не маю. На 64 куба більше. За липень 391 гривня. Може таке бути?»

Жінка запевняє, за спожитий газ сплачувала вчасно. І показники лічильника передавала до газової служби. Онук Марії Миколаївни, Юліан пітверджує сказане бабусею.

ЮЛІАН КУРИЛІВ, ОНУК МАРІЇ СОРОЧАН: «Заборгованість звідкись. Не збігаються показники лічильника за кілька місяців. Чеки всі є, з лічильником все нормально».

У «Чернівцігаззбуті»  зазначають, вже отримали звернення від цієї споживачки, вивчили ситуацію і нададуть їй обґрунтовану офіційну відповідь.

ВОЛОДИМИР ЛЯШЕНКО, ДИРЕКТОР ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»: «Таке звернення ми отримали від управління інфраструктури, жінка зверталася і на «гарячу лінію». Ми надали відповідь із поточним станом рахунку. Споживач офіційну відповідь теж отримає».

Окрім того, пояснюють  часто показники лічильника не співпадають із тими, що у платіжках через те, що споживачі зарано, або запізно їх повідомляють, тому нараховують плату за відповідною формулою.

ВОЛОДИМИР ЛЯШЕНКО, ДИРЕКТОР ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»: «Програма підраховує по попередньому періоду споживання, іде нарахування,   17 груп таких і є річне споживання, і кожен місяць має свій відсоток. Ця послуга є сезонною, тобто кожен місяць різне споживання. Показники лічильника – це повністю відповідальність споживача, який має повідомити постачальника».

Людина, яка має борги за комуналку, отримати субсидію у новому опалювальному сезоні не зможе, тож Марії Миколаївні доведеться сплатити суму боргу, або ж відстоювати свої інтереси у суді.

Чеки є, лічильник справний, а борг за газ – 1500 гривеньБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 жовтня 2017 р.

Тетяна Микитюк, Альвіна Абрамчук

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here