Загинув 10 січня в районі Світлодарської Дуги на Донеччині. Сам Володимир був вихідцем з Херсонщини, з 2004 року жив на Буковині, де й одружився та виховував 2 дітей.

На дорозі лампадки та троянди. Учасники АТО та волонтери зустріли автомобіль пошукової місії «Чорний тюльпан» на мості у селі Звенячин, що межує з Тернопільською областю. У машині тіло загиблого Володимира Анадимба. Звідси траурний кортеж вирушив до Чернівців. По дорозі, у Кіцмані, люди віддали шану Герою.

Загиблого 31-однорічного військовослужбовця привезли до Собору Успіння Пресвятої Богородиці. Священики відправили панахиду. Солдат-контрактник, розвідник диверсійної роти  – Володимир Анадимба служив в батальйоні спецпризначення «Донбас-Україна». Вранці, 10 січня, загинув від осколкового поранення в районі Світлодарської Дуги на Донеччині.

АНДРІЙ ПУЗДРЯК, ПОБРАТИМ ЗАГИБЛОГО: «Знаєте якось на превеликий жаль неприємно, що так Чернівці зустріли загиблого Героя. А це ж ще один янгол на небесах у Бога» на небесах у Бога».

ВАЛЕРІЙ КРАСНЯН, КЕРІВНИК ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «Дуже дякую громаді Кіцманщини, за таку повагу до загиблого Героя Буковини. Він цього заслуговує».

Рідні та родичі зустріли тіло Володимира Анадимби біля чернівецького моргу. 

ЮРІЙ ПЕТИХАЧНИЙ, РОДИЧ ЗАГИБЛОГО: «Ми постійно стежили за ним у соцмережах, телефонували йому. Казав, що все добре, все терпимо».

Поховають Володимира Анадимба 13 січня в селі Тереблече на Глибоччині, де він жив зі своєю дружиною та двома дітьми. Нині у Глибоцькому районі оголошено триденну жалобу.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here