Буковинці бігали задля миру

61
ФОТО: ТРК "БУКОВИНА"

У Чернівцях вп’яте відбувся соціальний марафон «Біг Миру» – зі стартом та фінішем на Соборній площі. Окрім символічного масового забігу, вже вдруге можна було  позмагатися на дистанціях 6 та 10 миль.

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ: Аби взяти участь у «Бігу Миру» спочатку потрібно зареєструватися та отримати стартовий номер. Пізніше він стає лотерейним квитком. Вже після фінішу учасник може за допомогою нього виграти один із призів.

Реєструватися учасники розпочали з самого ранку. Долучилися до масового забігу могли усі охочі, а ось аби пробігти дистанцію у 6 та 10 миль потрібно було мати медичну довідку про допуск до змагань. Перед масовим забігом для навчальних закладів на площі влаштували естафету миру.

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ: Під дощ та під запальну музику декілька сотень людей розминають перед масовим забігом. 

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ: Дощ не стає завадою, аби декілька сотень людей взяли участь у «Бігу за Мир». Тут бігають і школярі, і студенти, тут бігають цілими родинами.

Учасники стартували на Соборній площі і бігли дві милі вулицею Героїв Майдану до Щербанюка. А досвідчені спортсмени – змагалися на дистанціях 6 та десять миль.

ЄВА ГРИЦЬКО, УЧАСНИК «БІГУ МИРУ»: Вона біля мене бігла правда, але старалася активніше.  Для неї плюс, бо вона така порода собаки. А для мене великий плюс, що вона зі мною бігала.

СЕРГІЙ АЛЕКСАНДРЮК, УЧАСНИК «БІГУ МИРУ»: «Я з 15 років займаюся легкою атлетикою і хочу сина привчати до спорту. Аби він також брав участь у таких різних спортивних подіях. Ми вчора увечері це придумали. Побачили,, що сьогодні біг миру і пішли.

ОЛЕГ ВОВК, НАЧАЛЬНИК ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ: «Прикордонники вирішили підтримати буковинську громаду, пропагувати здоровий спосіб життя, спорт. Ми тут разом з дружинами і дітьми. Я думаю, що це правильно та позитивно. Ми старалися разом фінішувати, стартувати. Тобто підтримувати  один одного під час цього забігу.

ІВАН ГЕШКО, ОРГАНІЗАТОР «БІГУ МИРУ»: «Тут живе та існує Олімпійський девіз. Головне участь, а не перемога. Тому сьогодні у нас не змагання, а пропаганда здорового способу життя і ми за мир у всьому світі».  \

ДМИТРО ЗАНЯ, ЖУРНАЛІСТ: «Після фінішування кожен учасник отримує ось такий символічний подарунок, як пам’ятку про  те, що він став учасником бігу 2018 року. А 500 найкращих бігунів отримують ось такі жовто-блакитні футболки».

Учасники «Бігу Миру», які показали кращі результати отримали кубки та медалі. А організатори марафону розіграли три велосипеди.

 АВТОР: ДМИТРО ЗАНЯ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here