Англійська за новою методикою (ВІДЕО)

567
англійська за новою методикою

Міжнародні тренери протягом року навчали українських педагогів як мотивувати дітей вивчати іноземну. Для цього показали їм нові методики викладання. Участь у проектів взяла і наша область.

«Вчителі англійської мови – агенти змін» – це пілотний проект, розроблений в рамках національної програми популяризації англійської мови «Україна Speaking». Реалізовує його Британська Рада в Україні та команда Го Глобал. Стартувала програма торік. Та навчатися за парти сіли не школярі, а викладі.

САЙМОН ЕТТЕРТОН, МЕНЕДЖЕР З ПРОГРАМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ: «Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін» має великі відмінні риси від стандартного викладання англійської мови. Британські ради проводили тренінги з вчителями, де розвивалися і навички вчителювання так і навички тренерської роботи».

15 вчителів англійської мови з Чернівців, загалом понад 140 з усієї України: Львова, Волині, Черкас, Вінниці, Дніпропетровська, Херсона та Києва стали агентами змін. Навчалися вони у два етапи: під час першого вдосконалювали свою професійну майстерність.

ВІКТОРІЯ ІВАНІЩЕВА, МЕНЕДЖЕР З ОСВІТНІХ ПРОГРАМ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ В УКРАЇНІ: «Ми визначили 5 основних сфер, яким треба тренувати вчителів: розуміння учня, розуміння як вчити і чому вчити, планування уроків, організація уроку і професійний розвиток вчителя».

За новою британською методикою, в центрі навчального процесу є учень. Рухливі ігри, живе спілкування, не карання за помилки, і тільки ті знання, котрі дійсно можна застосувати на практиці. Мотивація та зацікавлення – саме це має стати основним у навчальному процесі. англійська за новою методикою

ОЛЕСЯ ГУМЕНЮК, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗЦІЇ №3: «Результати позитивні – це позитивне відношення учнів, коли ти заходиш в клас і бачиш, що дитина посміхається і дитина невимушено спілкується англійською мовою, то вважаю це найголовнішим набутком своїм. Вважаю, що саме головне – це внутрішня зміна ставлення вчителя до навчання».

Змінили ставлення до навчального процесу, пройшли спеціальні тренінги та опанували новітні методики, опісля і самі стали тренерами для викладачів. Кожен мав передати набуті знання ще 20 вчителям. Опісля всіх випробувань, агентами змін стали четверо викладачів з Чернівців. Серед них і пані Олена.

ОЛЕНА МОЛОДЕК, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 7: «Це був як забіг марафонців, адже спочатку ми вчилися, після цього ми проводили тренінги для вчителів в своєму власному середовищі: це були і майстер-класи, і презентації проектів і тренінги. Професійна діяльність кожного вчителя і мотивація своїм власним прикладом – це та ключова мотивація, яка потрібна нашим дітям. Коли вони бачать, що ми не зупиняємося на досягнутому, а продовжуємо працювати над собою, вони також починають вдосконалювати свої навички і знання».

Як це працює на практиці знає тепер і пані Юлія. Вона – серед тих, кого навчали агенти змін.

ЮЛІЯ ГІЛЬЧУК, ВЧИТЕЛЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 7: «Яскравий початок уроку, якісь моменти для розігріву, римівки. Дуже важливо на початковому етапі привернути увагу школярів. Моменти релаксації, цікаві пісеньки, фізкульт-хвилинка, роботи в парах. Мислення вищого порядку по піраміді Блума допомагає учням старших класів, я маю ще 11 клас, успішно здавати міжнародні іспити».

Проект закінчився і нині всі, хто до нього долучився, підбивають підсумки. Менеджери Британської Ради в Україні завітали до Чернівців і, насамперед, спілкувалися зі школярами.

ОЛЕКСІЙ ГОРОДЕЦЬКИЙ, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ № 3: «Ця зустріч дала нам надзвичайно багато. По-перше – це великий досвід в «мовній» англійській, ми почули цей справжній британський акцент і ми знаємо в якому напрямку нам потрібно рухатись».

А далі зустрілися із чернівецькими освітянами, бо кажуть, хочуть продовжувати співпрацю надалі.

ВІКТОРІЯ ІВАНІЩЕВА, МЕНЕДЖЕР З ОСВІТНІХ ПРОГРАМ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ В УКРАЇНІ: «Британська Рада має такий курс, який називається вміння 21 століття. Ми хочемо перекласти цей курс на українську мову і проводити тренінги для вчителів інших предметів, а також для керівництва шкіл».


ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here