Тарас Трещук  із сусідньої Івано-Франківської області. В майбутньому планує стати військовим, або ж працювати у правоохоронних органах. За приклад для наслідування у нього батько , котрий нещодавно повернувся з АТО. Каже, тато підтримує в усьому.

ТАРАС ТРЕЩУК, УЧЕНЬ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ: «Тато багато розповідав про те, що відбувається на сході, про обстіли. Від цього мені, звичайно, страшно, але я люблю військову справу. Тато в усьому підтримує морально, каже, що потрібно вчитися, займатися спортом, щоб бути сильним».

А Яну Батурин підтримує мама. Дівчина також хоче пов’язати своє життя з військовим фахом.

ЯНА БАТУРИН, УЧЕНИЦЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ: «Жінка теж може бути хорошим військовим. Їй дуже йде військова форма. Чоловіки, звичайно, витриваліші, сильніші, але жінки теж багато чого можуть, можуть з усім впоратись».

Вони вже місяць навчаються у військово-спортивному ліцеї. Звикли до точного розпорядку дня, уроків та життя за правилами. Сьогодні ж для 82  юнаків та дівчат – урочистий день. Їх посвячують у ліцеїсти. На території закладу шикування, у гостях – родичі та друзі.

НАДІЯ ЛАЗОРИК, УЧЕНИЦЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ВІЙСЬКО-СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ: «Трішки хвилююся, так все урочисто, піднесено, відчуваю схвильованість»

 Військо-спортивний ліцей у Чернівцях працює вже дев’ятий рік поспіль. Своїми випускниками пишаються. Чимало їх серед тих, хто захищає територіальну цілісність нашої держави на сході. Тут навчалися Дмитро Руснак – боєць 24-ї окремої механізованої бригади, котрий  загинув під час артилерійського обстрілу у селі Світличне Попаснянського району Луганської області та розвідниця з позивним «Лиса» Анастасія Горбачова.

ВАСИЛЬ ШИЛОВ, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ: «Держава стоїть перед необхідністю створення професійної, сучасної, європейської армії. Основне завдання – щоб у ній був офіцер, солдат – патріот, професіонал.  Це слід починати зі шкіл та ліцеїв. Ми працюємо над тим, щоб наші ліцеїсти були добре фізично підготовлені, були патріотами».  

Загалом у закладі навчається двісті чотири учні.

82 учні Чернівецького військово-спортивного ліцею сьогодні посвятили у ліцеїстиБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 11 жовтня 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here