Як інформує Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, внаслідок негоди 12 червня 2018 рокув Чернівецькій області, у м. Новоселиця було пошкоджено покрівлі будівель Новоселицької гімназії (2 листи шиферу), Новоселицького ліцею (2 листи шиферу), Новоселицької фіскальної служби (30 м2) та  індивідуального ж/б (80 м2). У с. Строїнці пошкоджено покриття та димохід Строїнецького НВК (3 листи шиферу), у с. Маршинці пошкоджено покриття Маршинського НВК (3 листи шиферу), с. Ваничківці пошкоджено покриття Ванчиківецької ЗОШ (3 листи шиферу); повалено 5 дерев на проїжджі частини у с. Зелений Гай, с. Строїнці, с. Жилівка, с. Мамалига та у Стальнівцях. У м. Новоселиця – відкачування води з підтопленого підвалу Новоселицької райдержадміністрації.

Щодо Герцаївського району. в селі Мольниця пошкоджено покриття спортивного залу Мольницького ЗНЗ (160 м2), у м. Герца – пошкоджено покриття приватного ж/б (40м2), у с. Великосілля – пошкоджено покриття будівлі приватного гаража (20 м2), повалено 2 дерева на проїжджі частини у с. Тернавка та с. Лунка.

У Чернівцях було пошкоджено покриття житлового будинку по вул. Героїв Майдану, з них – 1 маршрутний автобус, 28, та покриття недобудованого ж/б по 1-му пров. Шипинському, внаслідок падіння дерев пошкоджено 3 транспортні засоби, по вул. Залізняка, 7 – відкачування води з підтопленого підвалу ж/б, повалено 28 дерев на проїжджі частини.

На сьогодні без електропостачання залишаються 48 населених пунктів, з них 27 частково, покшоджені 25 ПЛ-10 кВ, з них 9 – частково, знеструмлено 516 ТП в Герцаївського, Глибоцькому, Новоселицькому, Кіцманському, Сторожинецькому районах області та по м. Чернівці.

До ліквідації наслідків негоди в інтенсивного порядку спрацювали: управління цивільного захисту населення облдержадміністрації, служби УДСНС, ВАТ ЕК “Чернівціобленерго”, ПАТ “Чернівцігаз”.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Джерело: Чернівецька ОДА

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here