24 грудня на Буковині пройдуть вибори у 4 ОТГ: відомі імена кандидатів на посади голів

160
вибори ОТГ

24 грудня на Буковині пройдуть вибори у чотирьох ОТГ: Новоселицькій міській, Кострижівській селищній, Вікнянській та Юрківецькій сільських.

Чернівецька облорганізації Комітету виборців України спільно з консультантами РВ Асоціації міст України проаналізували склад кандидатів на посаду голів та депутатів рад об’єднаних громад, які відбудуться 24 грудня у Чернівецькій області.

У Новоселицькій ОТГ (19 тис. жителів) зареєстровано шість кандидатів на посаду міського голови:

  • Іван Балацко, керуючий справами Новоселицької райради (від партії Наливайченка «Справедливість»);
  • Георгій Нікітович, Маршинецький сільський голова (самовисуванець);
  • Марія Нікорич, Новоселицький міський голова (самовисуванець);;
  • Іван Попадюк, тимчасово не працює (ВО «Свобода»);
  • Віталій Савка, адвокат (УКРОП);
  • Ольга Цуркан, заступник голови Новоселицької райради (самовисуванець).

Також у цій громаді зареєстровано списки тринадцяти політичних партій, які висунули кандидатів у депутати до Новоселицької міської ради.

У трьох ОТГ Заставнівського району зареєстровано дев’ять кандидатів на посаду сільського (селищного) голови. Наймолодший кандидат на ці посади має 34 роки, найстарший – 57. Серед кандидатів двоє жінок та сім чоловіків.

У Вікнянській ОТГ (3,4 тис. жителів) чотири кандидати на посаду сільського голови. Від БПП «Солідарність» балотується Вікнянський сільський голова Ярослав Котик, від ВО «Батьківщина» – сільський голова з Брідок Любов Спіжавка. Також у цій громаді на посаду голови балотуються двоє самовисуванців: Іван Ковалюк (тимчасово не працюючий) та Олексій Савчук (електромонтер).

У Юрківецькій ОТГ (більше 10 тис. жителів) балотуються три кандидати на посаду сільського голови. Всі представники політичних партій: від ВО «Батьківщина» балотується Марія Смерчанська (Юрківецький сільський голова), від БПП «Солідарність» – Віталій Шафер (Ржавинський сільський голова), від ВО «Свобода» – Іван Апостолюк (депутат обласної ради).

У Кострижівській селищній ОТГ (4,5 тис. жителів) на посаду селищного голови балотуються два самовисуванці: Володимир Старко (діючий селищний голова) та Іван Димка (начальник відділу райради).

Вибори у громадах Заставнівського району (Вікнянській, Кострижівській таа Юрківецький) відбуватимуться на мажоритарній основі. Однак політичні партії беруть активну участь у цьому виборчому процесі: з 182 кандидатів у депутати цих рад 161 є представниками політичних партій, лише 21  – самовисуванцями. Найбільше кандидатів у депутати цих ОТГ висунула ВО «Батьківщина» – 62 осіб, Радикальна партія Ляшка – 29 кандидатів, БПП «Солідарність» 23 осіб та Аграрна партія – 19.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here