17 серпня, на ТРК “Буковина” #Звіти_наживо директора Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА

27
звіти наживо чернівці
У серпневому випуску #Звіти_наживо про підготовку до навчального року звітуватиме директор Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА

Уже цієї п’ятниці, 17 серпня, о 19:20 у прямому ефірі ТРК “Буковина” відбудеться шостий випуск програми #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за підготовку освітніх закладів до 1 вересня. Протягом 52 хвилин директор Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА Оксана Палійчук розкаже про результати роботи протягом періоду канікул та відповідатиме на запитання громадян на журналістів.

Команда UA: Суспільне мовлення за участіГромадський рух “Чесно” | Civic movement “Chesno” ставитиме питання, що стосуватимуться готовності навчальних закладів до 2018-2019 навчального року. Серед іншого, про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою). Крім того, звіт стосуватиметься про нововведення, пов’язані з децентралізацією, а саме підвезення дітей до шкіл автобусами, якщо у місцях проживання дітей відсутній або скорочений навчальний заклад, нову організацію харчування школярів, функціонування батьківських фондів тощо.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом#Запитай_Палійчук та протягом прямого ефіру за телефоном студії ТРК “Буковина” (0372) 555501, 555502, 555503, 0500515555.

Команда UA: Суспільне мовлення та Громадський рух “Чесно” | Civic movement “Chesno”продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, покликаний змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

Вересень — медична реформа
Жовтень — початок опалювального сезону
Листопад — бюджети міст
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here