11 листопада на 85-му році життя відійшов у вирій світлої вічності видатний буковинець Василь Селезінка

867

Василь Михайлович Селезінка (народився 14 жовтня 1933 в селі Іспас Горішній, Коломийського районуІвано-Франківської області) — актор, письменник, журналіст, театральний і телевізійний режисер, театральний критик, музикант, педагог, краєзнавець, громадсько-культурний діяч. Член Спілки журналістів України (1973), Заслужений діяч мистецтв України (2005).
Закінчив з відзнакою акторський факультет Київського театрального інституту імені Карпенка-Карого (1956), журналістський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (1967) та режисерські курси в Ленінграді (1968) і в Києві (1973).
Сім років працював актором в Рівненському обласному театрі, потім головним режисером Чернівецької обласної студії телебачення. Автор, або співавтор і режисер, призначених для передачі по республіканському (УТ), союзному (ЦТ) та Інтербаченню, зокрема передач культурно-мистецького спрямування «Сяйво». Автор, режисер та ведучий циклу передач (всього було 139 передач) «Місто моєї любові», в яких передавав глядачам архітектурну і пейзажну красу «маленького Парижа» (Чернівців).
Був художнім керівником Чернівецького українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.
Є автором близько 1000 друкованих статей, рецензій, драматичних і прозових творів.

Щирі співчуття рідним та близьким. Прощання відбудеться у понеділок, 13 листопада о 13:30 (вул. Ломоносова, 13)

Селезінка

11 листопада на 85-му році життя відійшов у вирій світлої вічності видатний буковинець Василь СелезінкаБільше на нашому сайті https://bukovyna.tv

Опубліковано ТРК "Буковина" 13 листопад 2017 р.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here